Renovācija

Ne katra pagraba grīda ir vienāda.

Gleznošana pagrabstāvā parasti nozīmē vairāk nekā tikai vizuālo "skaistuma efektu". Lielākā daļa pagrabstāvu ir grūti betona grīdas. Parasti ir relatīvi spēcīgi putekļi, tādēļ šāda pagraba grīda ir gluži ieteicama. Ar jaunām ēkām vismaz kopš 90. gadu beigās tas parasti ir tvaika barjera ir atrodams zem pagraba grīdas, jo Bauausführungstechniken ir ievērojami attīstījusies. Laika posmā no 1970. gadiem līdz 1990. gadiem jūs varēsit strādāt ar jauktu augsni. Pirms pagraba grīdām jau bija izveidotas ļoti atšķirīgas nepieciešamo būvmateriālu trūkums.

Jūs nevarat krāsot katru pagrabstāvu bez vilcināšanās

Tātad vecās pagraba grīdas ir daļa no mitruma aprites. Daudzos šādos pagrabos ir (normāls) mitrums 70, 80 procenti. Par pagraba logiem un ne tik blīvu (koka) logiem dzīvojamā zonā, apgrozība ir lielā mērā noteikta. Tad nāca maksimāli blīvi plastikāta logi. Mold ir tikai kopš tā laika liela problēma. Bet streiks šādas vecās pagraba stāvā, iespējams, nozīmē, ka problēmas, jo ir tvaika caurlaidīgs pārklājums nē, lai pagrabs grīda varētu turpināt būt mitrumu regulējošas. Tādēļ pagraba grīdas krāsošanas instrukcijās mēs pieņemam mūsdienīgu betona grīdu ar tvaika barjeru.

soli pa solim instrukcija pārklāšanai ar pagraba stāva

var Primer vai Tiefengrund

 • iespējams bloķēt iemesls
 • Kellerboden- vai konkrētu krāsu
 • lentes
 • var attiekties
 • Rullītis
 • teleskopisko pagarinājumu
 • dažādi suka
 • krāsu jaukšanas spainis
 • urbjmašīnai aģitators
 • gumijas rakeļa (rakeļa)
 • var slīpēšanas
 • tīrīšanas materiāli (slotas, putekļu sūcēji)
 • pirmais sagatavošanās darbi

parasto, gludu betona grīdas, jūs varat droši atrast bez sagatavošanas. Ja nepieciešams, gruntētas pagraba grīdas jānoslīpē, izmantojot piemērotu betona slīpmašīnu.

Atkarībā uzsūkšanas zemes jums zemu bāzi (ļoti absorbents pagraba grīdas) vai primer (zemas neabsorbējošu substrāta). Veļas virtuvēs un citos mitros pagrabos jābūt aprīkotiem ar barjeras grunti, lai no grīdas nevarētu iekļūt ūdens.

Pirms gruntskrāsas krāsošanas tomēr pilnībā jānotīra grīda. Vispirms kārtīgi noslaukiet ar slotu un tad sasūtiet vismaz divas caurules ar jaudīgu putekļu sūcēju. Varat ierakstīt malas un plāksnes, kuras vēlaties krāsot. Grunds 2. Pamest pagrabā grīdas

Ja nepieciešams grunts, tagad varat to krāsot. Ja nepieciešams, jūs varat vienmērīgi sadalīt grunti ar gumijas ūdens slīdni. Tagad grunts ir jāmazgā, ievērojot ražotāja norādījumus. Atkarībā no jūsu vajadzībām, pielietojiet barjeras grunts atbilstoši tam pašam modelim.

3. Glezna pagrabstāvā

Jūs jau varat krāsot savu pagraba grīdu. Vislabāk ir izmantot krāsošanas veltni ar teleskopisko pagarinājumu. Stūri un malas ir krāsotas ar piemērotu suku. Atkarībā no pamatnes, nav nekas neparasts, ka jums ir jāpielieto betona krāsa divās kārtās.

Tips & Tricks Neizmantojiet tradicionālos pagraba grīdas krāsas garāžā. Krāsainie plastifikatori var ķīmiski reaģēt ar jūsu automašīnas riepām.

Pagrabstāvā, kurā vecākajā mājā ir mitruma regulēšanas funkcija, jūs nevarat patvaļīgi krāsot betonētu krāsu, jo tas būtu kā zīmogs. Šādos gadījumos ieteicams izmantot grīdas segumus, kas ir savainoti vai flīzes. Protams, jūs atradīsiet arī mājas žurnālā arī iemaksas [dažādu grīdu ieklāšanai] dažādu grīdu, piemēram, betona uc

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru