Cementa apmetums ārpuse ir gan dekoratīvs un laika apstākļu izturīgs celtniecības

ārsienām un fasādes cementa apmetums rada ar piemērotām īpašībām. Apmetējot ārā, jāņem vērā vairāki faktori. Maisīšanas vai apstrādes kļūdas citādi var izraisīt apmetuma drupināšanu un saplīšanu. Lai vienkāršotu apstrādi, var izvēlēties piedevām pielāgotas piedevas.

Nepieciešamās mainīgās īpašības

Visas javas sastāv no vienas un tās pašas pamatsastāvdaļas smilšu, ūdens un saistvielu. Piedevas rada vai uzlabo dažādas īpašības. Tie ietver blīvumu, elastību, saķeri, izskatu un stabilizāciju. Apstrādājot cementa apmetumu, tas parasti tiek apstrādāts uz vertikālām virsmām. Papildus pastāvīgajai turēšanai piemērotas piedevas arī nodrošina tūlītēju atbalstu lietošanas laikā un laikā.

Apmetējot ar cementa javu, arī svara zudums ir svarīgs. Jauktas ģipša žāvēšanas laiks ir pietiekams viskozitātei darbam. Šo īpašību ietekmē arī piedevas, negatīvi neietekmējot turpmāko pareizo iestatīšanu un konservēšanu.

Apstrādes pielāgošana apstākļiem

Mūra būvēt var sastāvēt no daudziem dažādiem materiāliem. Papildus parastajiem betona ķieģeļiem ar māliem vai keramikas vai dabīgiem akmeņiem ir iespējams. Pielietojot cementa javu, šis faktors ir jāņem vērā. Porainā betona veidi nodrošina labāku saķeri, nekā gludas zemes virsmas. Ja nepieciešams, slāņi jāpiemēro biežāk un plānākiem intervāliem.

Darbā vides apstākļi nosaka veiksmi vai neveiksmi. Piemēram, ja unshaded tieša saules gaisma iedarbojas uz svaigu ģipša, ko satur ūdens iztvaiko pārāk ātri un cementa javas netur. Jo lietus un augstu mitruma līmeni, turēšanas un nosakot spēja tiek negatīvi ietekmēta, un var radīt būtiskus pārkāpumus.

Lai nomainītu cementa apmetumu ārpusē

  • cementa apmetumu (iestatīts uz zemes)
  • cementu apdares kārtu (komplekts flush)
  • tīru vēsu ūdeni
  • sajaucot konteiners ar lāpstiņu vai
  • Mikseris
  • ķelle
  • Cimdi
  • elpceļu un acu aizsardzība

pirmais pazemes

Notīriet mūra ciktāl tas tiek minēts Besenrein telpās. Nevienlaicīgums, ko izraisa pietūkušais savienojošais javas izgriešana, jūs izsitīs un iztaisno. Tas nav jādara ar milimetru precizitāti.

2. Ārējie apstākļi

Ja nevarat izslēgt saules starojumu un nogulsnēšanos jūsu darbu, un pirmajās dienās pēc apmešanas ēnā laikā, vai arī ģipša virsmu aizsargāt ar aizsardzības brezentu vai loksnēs. Anm 3. Sajaukšana

Sajauciet cementa apmetumu atbilstoši ražotāja norādījumiem. Ievērojiet summu, kuru jūs varat apstrādāt katla dzīvē. Ja jūs izmantojat gatavo apmetumu, tikai iepildiet atbilstošo daudzumu maisīšanas traukā un notīriet pārējo hermētiskumu.

4. Flush

Wear "mest" flush noteicis ražotājs, ar špakteļlāpstiņu uz vai arī tas sienu uz. Ober 5. Top mētelis

Pēc noslēptas apmetuma uzstādīšanas samaisiet augšējo pārklājumu un uzstādiet to saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

Padomi un triki Kad apmetums, rūpējas par savu veselību. Cementu nedrīkst ieelpot, ja tas ir sauss, kas var notikt ātri tā putekļainās konsistences dēļ. Ja mitra, cementa apmetums attīstās sārmainās īpašības, kas var izraisīt apdegumus. Izvairieties no tiešas ādas kontakta ar aizsargapģērbu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru