Drywall izgatavots no koka vai metāla

Drywall sienas šodien ir interjera dizaina tehnisko ēku standarts. Crafting, sistēma jau sen ir izmantota tikai no metāla profiliem. Koksne tiek reti izmantota. Tomēr, tā kā "do-it-yourselfers" bieži vien ir ļoti pazīstami ar koksni un tiem ir nepieciešamie instrumenti, rodas jautājums par to, vai stendam jābūt izgatavotam no koka vai metāla. Šeit ir atbildes.

ne koku, ne metāls noteikti ir labāka izvēle

DC avansa mēs atklāt atbildi: lai dod reālu un universālu pamata, vai nu koka vai metāla, jo Studding, tur nav. Vēsturiski koks ir klasiskais celtniecības materiāls stud.

koks un tā īpašās īpašības

to aizvien vairāk aizstāj ar metāla profiliem, kas ietilpst moduļu sistēmā. Tomēr ir arī koka profili, kas tiek piedāvāti kā stenda konstrukcija saskaņā ar moduļu principu. Tieši šajā sīkumā ir arguments, kas varētu runāt pret koksni kopumā.

Nekādā gadījumā nevajadzētu izmantot vislabāko koksni. Tā kā ir svarīgi ņemt vērā raksturīgās īpašības kokmateriālu jebkurā gadījumā:

  • koks uzsūc mitrumu un atbrīvojot to no jauna
  • koks izplešas termiski un tauvām

koksnes izmantošanu kā stud rāmis

Tie galu galā ir iemesli, koka Statīvi varētu runāt. Tomēr, ja jūs izmantojat pareizo koksni, jūs lielā mērā varat neitralizēt šos trūkumus. Tātad jums vajadzētu izmantot tikai ar pirkstiem savienotus kvadrātveida koka profilus. Tikai tie novērš koksnes deformāciju, ka vēlāk plaisas var tikt konstatētas.

Svarīgs iemesls, kāpēc daudzi ķieģeļi izmanto koksni, ir ekoloģiskais aspekts, jo tas ir atjaunojams resurss. Koka un metāla profilu cena nav svarīga, ja jūs izmantojat tikai kvadrātveida stieņus, kas paredzēti īpaši kniedēm.

Metāla profilu izmantošana stud

Tas mums dos jau pieminētās metāla profilu priekšrocības. Īpaši satraucošs ir sistemātiskas modulāra principa noteikums. Profili ir perfekti saskaņoti un precīzi var tikt izmantoti.

Uz stud rāmji izgatavoti no metāla apkārt ir daudzi praktiski aksesuāri, lai vēlreiz planked drywall var tikpat viegli īstenot kā piekārtajiem griestiem, paneļiem vai grīdas sausās sastāvdaļas.

Secinājums: bieži individuāls lēmums

Visbeidzot, ir individuāls lēmums, vai vēlaties izmantot kokmateriālu vai metālu. Ciktāl tas attiecas uz būvniecības periodu, ne kokam, ne metālam nevajadzētu neko ņemt, ja audzētavu tieši iepirka šim nolūkam.

Tips & TricksMājas žurnālā jūs atradīsiet daudzas rokasgrāmatas un norādījumus par svarīgiem darba posmiem un jautājumiem par Drywall. Šeit jūs varat izlasīt, vai jūs varat instalēt drywall uz segumiem vai vajadzētu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru