Traufblech - kā tas ir izdarīts profesionāli

apakšmalu dēļi ir pāreja starp jumtu un notekas un aizsargā Pamatne pret mitrumu. Kā instalēt Traufblech tiesības, un ko meklēt to, jūs varat atsaukties uz šādiem norādījumiem un dotajiem paskaidrojumiem.

apakšmalu dēļi un to funkcija

galvenā funkcija Traufblechs ir novērst lietus ūdens no jumta seguma savienojuma plāksni noteka. Tas aizsargā esošo pamatni no tekoša ūdens.

Šī iemesla dēļ grīdlīstes loksnes tiek sauktas arī daudzās vietās kā ieplūdes loksne vai Scharblech. Karnīzes materiāls teorētiski atšķiras no atšķirīgām metāla loksnēm.

gandrīz vienīgi izmantotais materiāls dēļu plātnēm ir cinks. Vara loksnes parasti šodien netiek atrastas, jo īpaši to augstās cenas dēļ.

Vai ir nepieciešami karnīzes plāksnes? Tra Kā parasti, karnīzes loksnes ir nepieciešami un noderīgi pasākumi apakšējā seguma nosusināšanai. Jebkurā gadījumā tie nav obligāti.

Kur notekas trūkst, var būt vismaz notekām vieglāk nomainīt - esošajos notekas kas tas arī aizstāt ar to, kas padara ievērojami augstākas izmaksas.

Pat ja dažas strukturālie apstākļi notekcaurules var izvairīties - piemēram, kad dakstiņi turīgie augstākā jumta slīpumu uz vidu grāvī, tad noteka ir tik uzstādīts zem ķieģeļiem. Tad, protams, notekas loksnei nav jēgas.

Dažādu veidu notekas

ievietošanas profils ar trīsstūrveida un eņģes

  • Ievietojumzudums profila ar trīsstūrveida bez atlaide
  • Ievietojumzudums profilu ar trīsstūrveida un deguna
  • Ievietojumzudums profilā WUST un kārtīgi
  • ievietošanas profilu ar WUST bez atlaides
  • soli pa solim: Traufblech mount

Traufblech

  • plats galvas adatas
  • āmurs
  • 1 . jumta drenāžas plāns un noteku uzstādīt

jumta drenāžas ir iepriekš jau tiek plānota pielāgotas individuāliem apstākļiem katrā mājā. Lūk, kā likums, minimālais pārklājums notekas un veids, kā nodrošināt to Traufblechs kanālā ir uzstādīts.

Pirms eaves paneļu uzstādīšanas vispirms jāuzstāda piekārtie jumta notekas, lai to varētu pakārt.

2. Instalējiet apakšmalu dēļi

Traufblech ir pavirši parasti ar Breitkopfstifen regulāri ir aptuveni 50 mm. Vīlēm jābūt vismaz 30 mm attālumā no notekas. Vern Nailing nav problēma, un to parasti var izdarīt jebkurš ērts palīgstrādnieks.

3. teknes Vairumā gadījumu pievienošana, malas Traufblechs šajā ūdens pārbaudi grāvī, tāpēc aizmugures malu, ir uzstādīts.

Alternatīvu iespēju var izvēlēties arī piestiprinājumu notekas kronšteina pavasarī.

Tips & triki vienmēr ievērot no jumta plāna prasībām - ja ir nodrošinājuši dzegas plāksni, padara to arī parasti būtiska jēga. To faktiski var atteikties tikai dažos strukturālos gadījumos.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru