Metāla žogu pati - tā tas notiek

tik skaista koka žogi ir - tomēr tie izraisa atkārtoti pūles, ko kosmētiskais remonts un remontam jebkādu kaitējumu. Metāla žogs ir daudz stabilāks un tam nav nepieciešams rūpēties. Kā vienkārši veidot metāla žogu sevi, lasiet šeit.

Paneļu žogi

būtisks uzlabojums Selbstbauen žogs piedāvāt saliekamām metāla žogu elementi, kas ir nepieciešams, lai būtu salikt kopā tikai kā nepieciešams. Tie ir pieejami komerciāli no daudziem ražotājiem.

Parasti jūs varat apvienot gatavo žogu un dažādus stiprinājumus. Ir jānostiprina tikai žogu stabiņi un jāpiestiprina savienojošās detaļas.

DIY

Lai pilnībā izveidotu žogu sev, nepieciešams daudz lielāks piepūli. Papildus griešanai, kas prasa īpašus instrumentus un zināšanas par tēraudu, ir nepieciešams daudz metināšanas.

Tie, kas nav jauni metālapstrādes nozarē un kuriem ir zināšanas un profesionālā tehnika, visticamāk saskarsies ar daudzām grūtībām.

Pēc tam jums ir jābūt arī cinkotam jūsu žogam vai citādi pasargāt no rūsas, ja jūs neredzēsiet nerūsējošo tēraudu no paša sākuma.

būvēt saliekamo žogu - soli pa solim

  • pabeigtiem žogu elementi
  • liesu betona
  • lāpsta Betonwanne
  • ​​noslaucīt vai betona maisītājs
  • lāpsta
  • mērlente ūdens līmenis

vadlīnija 1. Plānošana

Pirmkārt, plānotā atrašanās vieta ir precīzi izmērīt. Plānā precīzi jāreģistrē žoga garums un žoga gaita. Tas atvieglo piemērotu žogu elementu izvēli. Vorbereitung 2. Sagatavošana

Vispirms atzīmējiet plānoto žogu par īpašumu. Pamatnostādne palīdz precīzi apzīmēt žogu. Pēc tam atsevišķiem žogu elementiem jāizveido izmēģinājumu un kļūdu. Atzīmējiet plānotās atveres.

3. Pacelšanas pamatnes bedre

Lai vēlāk saglabātu žogu stabiņus, tie jāiesaista betonā. Šim nolūkam vispirms ir jāraida pamatnes bedre. Atkarībā no augstuma žoga, bedrē jābūt vismaz 50 - 60 cm dziļai. Tādēļ vēlāk tiks izvairīts no fonda iesaldēšanas. Kubam vajadzētu būt apmēram 30 x 30 cm lielam, tādēļ jums ir kāda rīcības brīvība, novietojot žogu. Ein 4. Betona postenis

Izklājiet betonu un ielejiet apmēram 10 cm betonu izraktā pamatnes bedrē. Novietojiet žogu pastu un izmantojiet līmeni un izlīdzināšanas līniju, lai pārbaudītu, vai tā ir pareizā orientācijā. Stingri turiet žogu un pārlejiet atlikušo betonu zem bedres malas un nospiediet to stingri. Pārbaudiet vēlreiz sēdekļa vietu un pēc tam ļaujiet betonam sacietēt.

5. Žogu elementu uzstādīšana

Ja amats ir stingri fiksēts un betons ir grūti, jūs varat skrūvēt žogu elementi starp amatiem.

Padomi un triki Ja jūs vēlaties pabeigt savu žogu ātrāk, varat arī izmantot ātru betonu. Pēc tam cietināšanas laiks ir ievērojami īsāks, un jūs varat uzstādīt žogu ātrāk.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru