ēKas kafijas

Living izveidot normālu filtru kafijas automātu faktiski ir diezgan vienkārši. Tomēr no ārpuses jūs nevarat redzēt, kā aukstā ūdens tiek uzkarsēts un novietots kafijas filtrā. Mēs izskaidrojam, kā tas darbojas un kā tiek veidotas sarežģītas kafijas automāti.

veidojot filtra kafijas automāts

normāls filtrs kafijas automāts ir vairāki elementi:

  • aukstā ūdens tvertni
  • Ūdens šļūtene ar pretvārstu un apkures stieņi
  • kafijas filtra turētāju ar kafijas filtri
  • Kafijas kanna
  • siltumu plāksni
  • Uz izslēgšanas slēdzis

Iespējamie Ekstras Tātad kafijas pagatavošanas termiņa iztecēšanas

Vienā caurlaidē ūdens iepilda ūdens tvertnē. Pēc tam nospiediet barošanas pogu, ūdens tiek vērsta uz ūdens padeves šļūteni ar pretvārstu un sildelementiem gaitā, kur tas tiek sakarsēts. Atgaitas vārsts novērš karstā ūdens plūsmu atpakaļ aukstā ūdens tvertnē. Pēc tam uzkarsētā ūdens paaugstinās un pazeminās kafijas filtrā. No turienes tas, kā jūs varat novērot sev, kā kafiju kafijas kannā.

Pure Fizika: Nē sūknis

Pat tad varētu sagaidīt, ka ūdens tiek transportēts ar sūkni uz augšu, nav tas gadījums. Šeit tiek izmantota tikai jauda, ​​kas rodas, ja īsā laikā sasilda aukstu ūdeni. Tas rada spiedienu, tāpēc pārbaude tiek aizvērta un karstā ūdens iesūcas. Tā nevar atgriezties caur pretvārstu, tas šauj uz augšu pieturas virzienā kafijas filtru. Ja viss ūdens sasniedzis to, spiediens būvē no jauna, pārbaude vārsts atveras, atstāj jaunu ūdeni tajā un spēle sākas no jauna.

pārkaršanas risks?

pēc ne lielāku ūdens ūdens šļūtenes, sildelementi uzkarst ievērojami, līdz tie sasniedz iepriekš noteiktu maksimālo temperatūru pie kuras viņi izslēgts. Tādējādi šeit nav ugunsgrēka riska. Izņēmums ir filtrēšanas kafijas automāti, kuru apkures elementus vienlaikus izmanto apkures plāksnei. Lūk, temperatūra sildelementiem regulē uz leju, lai drošā līmeņa numurs, kas kalpo tikai, lai saglabātu silts kafiju. Vienīgais risks ir tas, ka pēc lietošanas aizmirstat kafijas automātu. Tad, kas var notikt, jūs varat izlasīt šeit.

veidojot modernas, sarežģītas kafijas automāti

kafijas automāti ir papildus ūdens tvertni, filtra platību un ūdens šļūtenēm vai atsevišķu nodalījumu kafijas pupiņām, kā arī iebūvētu dzirnaviņas ka grinds pupiņas svaigs katru reizi kafiju. Turklāt šādām kafijas automātēm bieži vien ir atsevišķa vieta pienam ar piena tvertni un šļūtenēm. Un: šīm ierīcēm ir sūknis, kas pārvadā ūdeni.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru