Celtniecība

vara cauruļu (cietlodēšanas) uzstādīšana

Vara caurules dzeramūdens, apkures vai dzesēšanas sistēmām ir vieni no visbiežāk izmantotajiem. Darba process ir aprakstīts detalizēti:

vara caurules garums

  • vara cauruļu griešana
  • vara caurules kalibrēšana
  • vara caurules lodēt
  • noplūdes un / vai spiediena tests
  • No vara cauruļu griešana

Pat griešana no vara caurules nedrīkst izdarīt ar jebkuru instrumentu. Būtībā jums ir nepieciešams cauruļu griezējs un smalks dzelzs zāģis. Cauruļu griezējs tiek izmantots 10 līdz 8 mm diametrā, pēc tam vēlams izmantot dzelzs zāģi. Turklāt, ja nav iespējams izmantot cauruļu griezēju, jāizmanto dzelzs zāģis. Ent Deburring iekšpusē un ārpusē

Griešana rada burr. Attiecībā uz cauruļu griezēju, tas faktiski ir tikai iekšā. Pārmērīgs spiediens var izraisīt vara spiedienu uz āru. Līdz ar to vara caurules tiek izolētas iekšpusē un ārā ar noņemšanas ierīci un viegli sašūtas arī. Specializētā tirdzniecība piedāvā dažādu izmēru atšķirīgus attīrītājus.

Vara caurules kalibrēšana

Tā kā cauruli var viegli sasmalcināt pie galiem, ja izmanto zāģi vai cauruļu griezēju, to vēlāk jākalibrē. Lai kalibrētu vara cauruli, cauruli ievieto kalibrēšanas oderi, un pēc tam no kalibrēšanas cilindra virzās no ārpuses pa vara caurules galu. Ent Deburring nodrošina pareizu spraugas lielumu.

Mijiedarbībā (noņemšana un kalibrēšana) ir nodrošināts pareizais cauruļu galu diametrs. Starp vara cauruļu spraugām, kad tos nospiež kopā, ir 0,1 līdz ne vairāk kā 0,2 mm. Tas ir plaisa, kas vajadzīga, lai izmantotu kapilāro efektu.

Ja vara cauruļvads ir pielodēts, izkausētā lodēt iet caur šo kapilāro efektu un cieši savieno abas lampas. Protams, ar nosacījumu, ka cauruļvads ir pietiekami labi sasildīts visā lodēšanas zonā, lai nenotiek aukstā lodēšana.

Ārējo un iekšējo abrazīvu noņemšana no abām caurulēm nodrošina, ka attālums ir pareizs, un kausēta lodēt var optimāli novadīt spraugā. Sasprādziens var novest pie neapmierinoša lodēšanas savienojuma un tādējādi noplūdes. Noplūdes var rasties tikai nedēļām vēlāk.

Kāpēc iekšpusē ir arī svarīga atrašana?

Bet iekšpusē de-burring ir vēl viens iemesls. Ja miza nav noņemta iekšpusē, tas vēlāk var radīt transportējamā šķidruma satricinājumu. Tas var izraisīt spiediena zudumu šajā apgabalā. Bet arī erozija un korozija ir iespējamās sekas, ja vien tās nav noklusētas.

Padomi un triki. Patiesībā ir daži apmācīti amatnieki, kuri ļoti nopietni neuzņemas atkļūdošanu. Īpaši ar nelielu vara caurules diametru dzirdē atkal un atkal "tas nav nepieciešams". Tas ir nepareizi. Arī šajā gadījumā zaudējumi, kas nav novērsti, var radīt turpmākus zaudējumus, kurus tomēr ir grūti izvietot atbilstošā kontekstā laika ziņā.

Tas nav pilnīgi nevainīgs, jo tas parasti tiek iekasēts savienojot caurules, arī ar vara caurulēm, parasti akordā. Tādēļ griešana, noapaļošana no ārpuses, kalibrēšana un lodēšana netiek veikta izmaksu ziņā, bet gan ātruma ziņā.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru