Renovācija

Gatavs pēc diviem špakteles

Produkta Uniflott piedāvā Knauf kā iepildīšanas sistēma. Mērķis un mērķis ir panākt virsmas gludumu, kas ir pietiekama visām turpmākajām apstrādes darbībām pēc diviem špakteļlāpstiņu kursiem. Nav nepieciešams izmantot pastiprinošus palīglīdzekļus, piemēram, audumus vai tīklus sausām sausām virsmām dzīvojamās telpās. Kustība un saskare ar pakļautajām malām un locītavām tiek pastiprināta ar locītavas vai auduma lenti.

Svaigi gropi savienotas malas, ja tām jau nav nepieciešamo kniedes uz dizaina puses, ir jāpārstrādā ar dziļu gruntējumu. Par Grundverflachtelung Uniflottpulver pati sajauc ar ūdeni. Vidējais patēriņš kopējā apmetuma locītavās ražotājam dod apmēram 110 gramus uz metru. Pamata pildviela ir pieejama piecu un 25 kilogramu iepakojumos.

Otro gala špakteles izpildi veic ar gatavo Uniflott apdari no spaines. Šim nolūkam ir norādīts aptuveni 160 gramu uz vienu metru standarta savienojuma patēriņš. Pieejamo iepakojuma izmēru apstrādājamība un konsistence pēc astoņu un divdesmit kilogramu lieluma ļauj lielākajā daļā gadījumu panākt galīgo virsmas plakanumu, lobīdams ar špakteļlāpstiņu vai ķelli. Piepildīšana un slīpēšana reti tiek prasīta pat pēc ģipša plākšņu virsmu krāsošanas.

Augstākā pirkuma cena ietaupa pastiprinājumu un abrazīvus

Uniflott pulveris ir aptuveni par trešdaļu lielāks nekā vidējās pildīšanas cenas. Par kilogramu jāaprēķina apmēram trīs eiro. Uniflotas apdare, kas vajadzīga, lai gala otrās špakteles apdares izmaksas būtu no divām līdz 2,50 eiro par kilogramu.

Ražotāja produktu klāsts Knauf ietver arī jauktas formas starp izlīdzinošiem savienojumiem un smalku apmetumu. Pētot iespējamos materiālus un cenas, vispiemērotākā izvēle var būt arī smalkas un špakteles apmetums, Tīņics vai smilšakmens un apmetuma pildītājs.

Padomi un triki Ja jūs vēlaties, lai Rigips plakans pildītu ar Uniflott, jums jāaprēķina patēriņa apjoms no 1,3 līdz 1,6 kilogramiem uz vienu kvadrātmetru atkarībā no kvalitātes līmeņa.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru