Dzīves

Laminatori

Problēma ar lielāko daļu laminētāju ir tas, ka laminēšanas procesa laikā jūs salieciet kartonu. Tad šie neglīti griezumi paliek redzami. Daudzos gadījumos kartona apstrāde vispār nav iespējama.

Grammēšana

Maksimālais svars, ko var izmantot, ir norādītais gramais. Papīram parasti ir 90 g / m² - kartons sākas tikai no augstākas vērtības (no 250 g / m²). var atpazīt pēc tehniskajām specifikācijām laminātors kuru biezums var apstrādāt ne vairāk (lai gan ar grumbām).

Industrielaminatoren ierīces, kas nav paredzēti izmantošanai mājsaimniecībās, bet rūpnieciskiem lietojumiem, bieži vien spēj apstrādāt lielākus svarus. Tas ir iespējams, jo lielākajai daļai šo ierīču ir ne tikai precīzi vertikālās nobīdes, bet arī rullīšu attālumu.

neatkarīgi no tā, vai tas maksā, lai iegādātos šādu ierīci, vienmēr ir atkarīgs no tā, cik bieži jūs to izmantojat. Vienkāršas roll laminatori (Kaltlaminatoren) iegūst daļēji jau ir no 150 - 200 EUR, bet profesionāli ierīces ir daudz dārgākas. No 400 līdz 3000 eiro jāuztraucas par vienkāršajām versijām.

Laminēšana kā pakalpojums

Ikvienam, kurš izpilda šādus uzdevumus, vislabāk ir vērsties pie rūpnieciskā pakalpojuma. Parasti uzņēmumi, kas arī piesaista papīrus un veic iespieddarbus, parasti ir arī laminēšana. Atsevišķos gadījumos cenas, iespējams, ir ļoti atšķirīgas, daži, protams, ir tikai sarunu jautājums. Par dažiem gabaliņiem, kuriem nepieciešams laminēt, tas noteikti ir labākais risinājums.

Padomi un triki Jautājumi labākajiem kopētavā ar saistošs pakalpojumu, ja jūs nezināt, uzņēmums, kas var veikt šādus Laminations - vai kopija veikals var pat pati ir roll laminātors, kas var rīkoties jūsu svars.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru