Stwórz miskę samodzielnie - 3 proste pomysły na

Stylowa miska na owoce, słodycze lub na różne sposoby pozwala na łatwe majsterkowanie na różne sposoby. Miski, których nikt nie posiada oprócz ciebie, pokazujemy tutaj w naszych trzech pomysłach rzemieślniczych. Te trzy różne miski można nawet majstrować z dziećmi.

Trzy sposoby na pojedynczą misę

Czy nadal masz stare panele szalunkowe na poddaszu? Czy dzieci nadal mają torbę z topiącymi się pierścieniami? Następnie zrób miskę. Nawet przy użyciu papier-mâché i dużego balonu, otrzymasz praktyczną i bardzo lekką miskę do stolika do kawy.

  • Melting a Vinyl Record
  • Paper Mache and Balloon
  • Melting Rings / Ironing Beads

Rozpuszczanie nagrań

W wielu domach nie ma już odtwarzacza płyt, ale kolekcja płyt wciąż się odkurza. Stara płyta może być pieczona w piecu do miski. Wszystko czego potrzebujesz to miska żaroodporna, która jest umieszczona w piekarniku w odwrotnej kolejności. Piekarnik jest podgrzewany do około 100 stopni. Następnie umieść talerz na misce i obserwuj, jak sam zamienia się w miskę. To powinno potrwać od pięciu do ośmiu minut na większości talerzy.

Balon i gazet

Zawsze znamy papier-mâché z dzieciństwa. Prostym balonem, starą gazetą i odrobiną pasty można bardzo szybko wykonać praktyczną miskę. Nie musisz robić dodatkowego prawdziwego papieru-mâché. Po wyschnięciu skorupę wyciąga się z balonu i przykrywa pięknym papierem do pakowania. Po całkowitym wyschnięciu możesz być w stanie pokryć powłokę przezroczystą powłoką, a następnie będzie trwać jeszcze dłużej. Sch topienie pierścieni topliwych

Pierścienie topikowe lub kulki strzemiączka są rozmieszczone w jednej warstwie w aluminiowym naczyniu lub misce z piekarnikiem. Upewnij się, że kolory ładnie się zmieniają. Oczywiście na życzenie możesz również sortować kolory w poszczególnych obszarach. Następnie miska jest podgrzewana do piekarnika o temperaturze 200 stopni. Po dziesięciu do dwudziestu minutach masz kolorową makową misę, która gwarantuje tylko Ciebie.

Wskazówki i porady Kiedy już to robisz, możesz zrobić kilka misek lub doniczek w tym samym stylu, a następnie możesz stworzyć styl całego pokoju. W końcu wszystkie koszty są bardzo łatwe w zarządzaniu.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz