Mizotājs stundas alga - ko viņš ir pelnījis?

Bez profesionāla mūrists, masīvu māju nevar uzcelt. Mūrnieks ir atbildīgs par gandrīz visu darbu ap čaumalu. Bet ko muzejs ir pelnījis šim fiziski prasīgajam darbam?

alga stundā par Maurer

2012. gadā alga mūrnieka stundā 14,50 eiro bija bruto, jo tad jau bija 13.70 eiro gada 2013. gada. Turklāt ir Bauzuschlag, kas uzkrājas, ja mūrnieks tiek izmantots būvlaukumā.

Šajā gadījumā, stundas likme tiks izmaksāta, kas pēc tam jau bija 16,25 eiro 2012. gadā un sastāvēja no būvniecības pildvielu un standarta algu.

Amatniecības kursu galdi

Crafting, stundas alga atbilst noteiktām pamatnostādnēm. Tie ir redzami skaidrās tarifu tabulās. Tas būtiski atvieglo mārketinga uzņēmumu algu uzskaiti.

Plašs ar stundas tarifa

protams, stundas alga ka Mason izpaužas Vācijā ir pakļauta lielām svārstībām dažādos reģionos. Tādēļ daži apmācīti mūrnieks knapsen vēl šodien nedaudz virs minimālās algas, bet citi nopelna ļoti labi, un saņemt līdz 4000 eiro mēnesī.

Tajā pašā laikā ir svarīgi, vai uzņēmums patiešām ievēro IG Bau tarifu algu. Diemžēl, ne visi priekšniekiem nav gatavi maksāt savus apmācīti spēkus atbilstoši un strukturāli vājš reģions tomēr var droši darīt ļoti maz, kā mūrnieks.

apmācības mūrnieka

apmācības laikā ir mācību pabalsts par potenciālajiem mūrniekiem nav pilnībā konsekventi. Papildus reģionam atalgojuma apjoms trenažiera laikā ir atkarīgs arī no stažiera vecuma.

  • pirmais gads apmācību kā mūrnieks mācību saturu no 550 līdz 630 eiro
  • 2 gadu kā mūrnieks mācību saturu no 750 līdz 970 eiro
  • 3.kursa apmācību kā mūrnieks apmācības līmeni 950 līdz 1230 eiro padomiem
& TricksBei iestatījumu jums vajadzētu pārliecināties, ka darbība saskaņā ar tarifu maksā IG Bau. Ja uzņēmums ir sadalīti prom no algas nozarē, jums var būt tikai Mindestlohn.Selbst ja jums ir apspriedušas taisnīgs atalgojums stundā, jūs parasti labāk nopelnīt algu, jo alga automātiski, jums vienmēr palielinās, vispirms atkārtoti jāpārrunā.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru