Drukāt uz kartona - kādas iespējas tur ir?

Īpaši ar biezāku kartonu rodas jautājums, vai un kā to var izdrukāt. Jebkas, kas neatbilst jūsu mājas printerim, jau ir problēma. Jūs varat izlasīt par iespējām un izmaksām.

Izdrukājiet vizītkartes uz kartona

Parasta vizītkaršu grafika nav īpaši augsta. No kartona viens runā tikai no apmēram 250 g / m², tāpēc lielākā daļa vizītkartes tehniski joprojām ir "papīra". Un pat 150-170 g / m² daudzumus var apstrādāt vairumā gadījumu vēl savā printerī.

Trend: mākslas papīrs

Uzņēmums ir sācis tendenci, kas arvien pieaug, proti, dodot vizītkartēm "lielāku svaru". Tiešā vārda izpratnē vizītkartes tiek drukātas uz 450 grādu cietkoksnes kartītes. Izmantotajam attēla papīram ir interesanta sajūta, un tas ir ļoti pamanāms pēc svara.

Šī tendence ir realizēta galvenokārt caur digitālo datu pārsūtīšanu. Tas ir arī labākais veids, kā drukāt uz cita smagās kuģa. Tas parasti ir viegli izdarāms vienā no daudzajiem veikaliem, kas drukā digitālos attēlus uz krūzītēm, spilvendrānām vai pat uz flīžu virsmām.

zīmes un plāksnīšu drukāšana

īpašas metodes zīmju un plākšņu drukāšanā arī ļauj drukāt uz kartona un visiem kartona kārbām. Arī sendvičtipa dēļus, gofrētā kartona vai šūnveida kartona kastes var viegli izdrukāt augstas izšķirtspējas kvalitātē.

Papildu darbs

Pēc tam drukāto kārbu un kartona apdarei ir pieejamas vairākas iespējas - piemēram, ir iespējams izveidot haptically gludu līniju. Daudzos gadījumos ir svarīgi arī noturēt kartonu vai kartonu.

Poligrāfijas padomi un triki drukāšanai var būt arī lieliska alternatīva krāsošanai uz kartona.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru