Īsta koka apdare uz linoleja, ir tikai ar plastmasas

Remodeling jo šajā jomā grīdsegas ar koka imitācija kā virsmas ir neskaidra atšķirība starp plastmasas un linoleju. Lielākā daļa produktu, kas tiek piedāvāti kā koka efekta linoleja grīdas, ir izgatavotas no vinila vai PVC un, stingri ņemot, nav linolejs. Ir daži izņēmumi.

Genuine linolejs zaudē īpašības linolejs ir izgatavots no linsēklu vai sojas eļļa, džutas auduma un koka vai korķa putekļiem. Tehniskās sajaukšanas iespējas ļauj iegūt vienkāršu vai marmora virsmas tekstūru. Koka noformējuma izveidošana ir iespējama tikai ar plastmasas slāni vai drukāšanu, kurā linolejs ir nesējs.

Ja linoleja virsma ir plombēta, tā zaudē dabiskās antibakteriālas un antistatiskas īpašības. Nav jēgas izmantot dārgu linoleju kā slēptu un dārgu nesēju, jo tas zaudē raksturīgās īpašības un to var aizstāt ar vinilu vai PVC.

Garenvirziena svītras rada nelielu koka līdzību

Linoleja ražotāji ir izstrādājuši pirmās tehnoloģijas, kas rada koka tipa virsmas izskatu. Vistuvāk koka izskatīties svītraina struktūra linoleja nāk tuvu, kas tiek piedāvāts, piemēram, ražotāja Forbo kā "Linoleja Artoleum Stratio imitācijas koka."

Būtībā visi koka grīdas seguma materiāli, kas izgatavoti no linoleja grīdas, sastāv no plastmasas, piemēram, vinila vai PVC. Ja papildus koksnes imitācijai lēmumā par pirkumu ir izšķiroša nozīme ekoloģiskajā aspektā, ar šodienas ražošanas metodēm linolejs nav pieejams.

Linolejam ir ierobežota virsmas optika

Visi trīs linoleja ražotāji dažreiz atsaucas uz saviem plastmasas izstrādājumiem kā linoleju. Neskaidrības rada 1960.gadu, kad saskaņā ar iepriekš plaši linoleja grīdām un biežāk jauktu plastmasas izstrādājumi un vispārīgs termins linolejs ir vienkārši uztur. Teksts Tīras linoleja faktūras un struktūras pašreizējā ražošanas tehnikas stāvoklī objektīvi nepārsniedz vienkrāsainu, marmora vai svītrainām optiku. Traucējumi, ko izraisījuši Korkanteilen arī radīt nelielu telpisku strukturēšanu, kas līdzinās "raupjai" virsma papildus tipisku gludas virsmas linoleja pašreizējās produktu līnijas.

Padomi un triki Pārliecinieties, ka jums piemērots ir iespējamais oriģinālā linoleja virsmas optika. Ja vēlaties koka izskatu, jums vajadzētu apskatīt plastmasas laukumu, piemēram, vinila vai PVC vai laminātu un parketes.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru