Kafijas traipi un tējas traipus no paklāja noņemt

Remodeling kafijas traipi ir neapšaubāmi viens no biežāk un arī biežāk traipi uz paklāja. Tāpat kā ar visiem šķidrumiem, ātra reakcija palielina iespēju pilnībā noņemt traipu. Bet pat vecākiem un žāvētiem kafijas traipiem ir pieejamas vairākas noglabāšanas metodes.

Sargieties no balināšanas efektiem

Neņemot vērā kafijas traipu vecumu, izšķiroša nozīme ir materiālam, kas veido paklāju. Parasti, lietojot tīrīšanas un palīgierīces, reakcijas novērtēšanai ir jāizdara izmēģinājuma pasūtījums slēptā vietā. Šaurāki aizsardzības līdzekļi, piemēram, etiķis vai alkohols, var būt balināšanas funkcija un netīši atvieglo apstrādāto paklāju virsmu.

Kā noņemt svaigas kafijas traipus

  • Ar šķidrām ziepēm, tā kā to izmanto kā roku ziepēm, svaigu traipu var labi ielikt. Neveiciet berzes kustības, bet atkārtojiet ar atkārtoti izskalotu un tikko iemērcošu drānu.
  • uz traipa ielej gāzēto minerālūdeni, lai tas "iedurt" uz traipa. Šo efektu palielina, pievienojot mazgāšanas līdzekli vai mazgāšanas līdzekli. Nogriezieties no "saspiesta" ūdens un pēc vajadzības atkārtojiet.
  • Neitrālu tīru ūdeni vai aukstu pienu var uzskatīt par turpmāku tuping šķīdumu.
  • Tūlītēja mitrās vietas apsmidzināšana ar sāli, cepamo soda vai soda sīrupu novērš dziļāku kafijas iekļūšanu.

Kā noņemt vecās žāvētas kafijas sintēzes

  • Līdzīgi kā žāvētu sarkano vīna traipu noņemšana, var palīdzēt mērcēt sāli. Leļains mitrs sāls pastiprina efektu.
  • Daudzi cilvēki zvēr, tīrīot paklāju ar skūšanās krēmu. Izsmidziniet putas uz visiem traipiem un ļaujiet tam darboties apmēram 15 minūtes. Pēc tam notīriet to ar mitru kokvilnas audumu. Auf Pouring gāzēts minerālūdens vienmēr ir vērts izmēģināt pat vecākos plankumos. Nach Pēc slēpta testa, izsmidziniet stikla tīrītāju uz netīrās paklāja vietām. Pēc dažām minūtēm uzklājiet ar mitru kokvilnas drānu.
  • berzes alkohola un alkoholu, jums vajadzētu pieteikties kā jebkurš standarta mājsaimniecības tīrītājs ar īpašu piesardzību, jo parasti krāsa un materiāls, no paklāja ir uzbruka.
  • Tips & Tricks Traipu noņemšanas māksla ir "iebāza" iebrukuma kafiju. To var panākt, atkārtojot piesārņoto apgabalu atkārtotu izmantošanu un pēc iespējas biežāk.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru