Zāģējot rievu - tas ir kā tas darbojas

Reizi brīžos jūs esat spiests pieprasīt rievu rupjumā. Kādi rīki ir optimāli šim nolūkam un kā jūs varat arī palīdzēt, ja nepieciešams, varat lasīt detalizēti šajā rakstā.

ieguvumu no gropēm

rievas ir nepieciešami dažādiem mērķiem:

  • likt, piemēram, koka dēlis pie 90 grādu leņķī centrēta uz citu kuģa
  • ar kabeli, kas noteikts ar kuģa
  • atvilktnē pull ražot
  • utt

maršrutētāji

Rievu izgatavošana parasti tiek veikta ar maršrutētāju. Atkarībā no veiktspējas un ražotāja maršrutētājiem cenas var būt diezgan atšķirīgas. Cenas svārstās no apmēram 50 - 80 EUR par jau diezgan labām ierīcēm līdz pat 500 EUR un vairāk profesionālām ierīcēm.

Iegāde parasti ir vērts, jo maršrutētāji ir ļoti universāls rīks. Papildus rievām ļoti precīzi var malstīt malas un profilus, un lielākā daļa maršrutētāju arī ir ļoti piemēroti kopēšanas frēzēšanai. Tāpēc darba rezultāti ir ļoti precīzi.

rieva frēzēšana ar maršrutētāju - soli pa solim

    • koka dēlis
    • router piemērots griezējs

pirmajā pozīcijā rievas noteikt precīzi un iezīmētu

detaļu stingri un droši piestiprina tā, lai to nevar paslīdēt. Iezīmējiet rievas stāvokli un gaitu ar zīmuli. Ievietojiet maršrutētāju ar izmēģinājumu un kļūdu palīdzību un novietojiet piestāšanas žogu piemērotā stāvoklī.

2. Maršrutētāja sagatavošana.

Maršrutā uzstādiet vēlamo maršrutētāju. Iestatiet atbilstošo frēzēšanas dziļumu. Izvēlieties atbilstošo ātrumu. Fräs 3. Frēzēšana

Ieslēdziet maršrutētāju (iepriekš nospiediet ieslēgšanas slēdzeni). Atlaidiet fiksācijas sviru. Novietojiet griezēju koka dēļā un ātri pavirziet router pa vadotni. Beigās darbiniet piespiedēja sviru un novietojiet griezēju no dēļa. Vēlreiz izslēdziet griezēju.

Svarīgi, frēzējot

Mērīšanas laikā, ja iespējams, ir jāmaina, saskaņojot ar koksnes šķiedru. Tas nodrošina ievērojami labākus un tīrākus frēzēšanas rezultātus, nesabeidzot materiālu vai nesabojājot materiālu.

Alternatīva vienkāršas rievas izveidošanai

Būtībā nekas nedarbojas kā drošs un vizuāli perfekts kā maršrutētājs. Ārkārtas situācijā, ja maršrutētājam nav roku, un jums ir nepieciešama tikai ātra rievas, jūs varat urbt ar sējmašīnu ar daudzām mazām caurulēm blakus viens otram.

Tad jūs "pieslēdzat" šos caurumus, vienkārši nospiežot sējmašīnu no cauruma līdz caurumam. Rezultāts vizuāli parasti nav jauks, bet, ja tas ir nepieciešams, piemēram, lai novietotu kabeli, izmantojot plati.

Padomi un triki Routers ir noderīgs arī mājās gatavotu mēbeļu malu pielāgošanai. Tā ir patiesi universāla ierīce ar dažādiem pielietojumiem. Arī koka savienojumiem jūs varat labi izmantot maršrutētāju.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru