Tērauda sijas terasei

koka terases ir skaidri modē. Kā likums, pamatne sastāv no koka dēļi uz pamats - bet tā nav vienīgā iespējamā alternatīva. Arī tērauda sijas sasniedz kā attiecīgo pamatni. Kas jums ir jāmeklē, skatiet šajā ziņā.

Tērauda stieņi kā pamatne terasēm

Terases (kā arī brīvi stāvošas balkonu konstrukcijas) kā pamata konstrukciju var izmantot tērauda konstrukcijas. Parasti to veic, nostiprinot konstrukcijas kokmateriālus uz tērauda konstrukcijas, un pēc tam uz klāja dēļu. Tomēr terases zāģi var arī atpūsties tieši uz tērauda konstrukcijas. Abos gadījumos tomēr ir dažas lietas, kas jāpatur prātā:

Tērauda grundsätzlich Principā šādām konstrukcijām jāizmanto tikai viena veida tērauds, kas arī ir pietiekami laika apstākļu izturīgs un pret koroziju izturīgs. Minimālā prasība ir cinkota tērauds, jo augstāka, jo labāk.

Pirms montāžas tērauda konstrukcija ir jāpieliek cinkošanai. Nepieciešamie caurumi tēraudā ir jādara jau! Šī procedūra arī ļauj izvairīties no tā, ka metināšanas griešanas laikā urbšana var mainīt koka tumsu.

Atbalsts

Pārklājumam, kas atrodas tieši virs tērauda konstrukcijas, atbalsta virsma nedrīkst pārsniegt 50 mm. Ja tiek izmantoti papildu būvniecības kokmateriāli, tie nedrīkst atpūsties tieši uz tērauda pamatnes (risku, ka var tikt bīstami!) Bet jāatrodas uz starplikas (piemēram, uz plastmasas).

Turklāt divu celtniecības kokmateriālu ietekme nedrīkst būt gultņu punkts. Labāk, ja klāja šoks vienmēr atrodas starp diviem atbalsta punktiem. Tāpēc katrai plākšņu savienojumam jāizmanto divi nesošie bloki. Tas jāņem vērā projektēšanā (un materiāla patēriņa plānošanā).

Parasti vienmēr jāpārliecinās, ka visu koka un tērauda kontaktpunkti visā celtniecības laikā ir tik mazi, cik iespējams.

Tips & Tricks Arī terases konstrukcijās, kas izgatavotas no koka un tērauda, ​​nevajadzētu aizmirst konstruktīvo koka aizsardzību. Tas nozīmē, ka koksni pēc iespējas vairāk aizsargā no nokrišņiem, stāvošiem lietus, kapilāriem un kondensācijas mitrumiem. Turklāt vienmēr jāizmanto piemēroti koksnes veidi. Tāpat pārliecinieties, ka atsevišķi tropu meži var mainīties, saskaroties ar melnajiem metāliem.

Pabeigtie koka un tērauda risinājumi brīvi stāvošām terasēm un balkoniem.

Individuālie piegādātāji arī piedāvā kompleksus risinājumus kā koka un tērauda kombināciju. Tas nozīmē, ka ne tikai terases, bet arī brīvi izvietotus balkonus var pilnībā salikt un viegli salikt. Šīs tehnoloģijas specializētais piegādātājs ir, piemēram, ražotājs Alphaving.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru